KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488558
nr 1448 8558
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Ej signerad. Olja på duk, 68x48, yttermått inklusive ram: 83x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:34:37
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
6
400 kr
7
500 kr
500 kr
7
500 kr (Budbetjänt)
8